Этот сайт имеет ограниченную поддержку для вашего браузера. Мы рекомендуем переключиться на Edge, Chrome, Safari или Firefox.

Бесплатная доставка по всей Латвии!

Kas ir ēteriskās eļļas?

Sāksim ar to, kas vispār ir šis brīnums - ēteriskā eļļa? Ēteriskās eļļas, ko dažreiz sauc arī par essenci, ir koncentrēti augu aromāti, kas tiek rūpīgi iegūti, destilējot ar tvaiku, karsējot vai pielietojot spiedienu uz konkrētās augu daļas. Essences satur augu spēku un vitalitāti koncentrētā veidā, šie visi aromāti ir atrodami mazos eļļas pilienos augu audos. Dažos augos, eļļas dziedzerus var pamanīt uz to virsmas ar aci, piemēram, mizojot apelsīnu. Ēteriskajām eļļām ir ļoti būtiska nozīme auga dzīvē un attīstībā! Ja auga ziedā ir liels daudzums eļļas essences, tad tas palīdz pievielināt vajadzīgos kukaiņus, kā arī atbaida nevēlamos kukaiņus no sava auga. 

Mājas apstākļos pašas ēteriskās eļļas viesbiežāk tiek izmantotas trijās lietās - aromātam, skaistumam un veselībai! Sāksim ar aromātu, jo šis līdzeklis Jums palīdzēs tikt vaļā no nevēlamas smaržas, un tas tikai ar pāris pilienu palīdzību! Sakot godīgi, priekš mājas smaržas uzlabošanas, vislabākais produkts Jums būs Rozmarīna ēteriskā eļļa, tās burvīgā smarža Jūsu mājai liks justies svaigi! 

Turpinot par mentālo stāvokli, jeb kā šis produkts (ēteriskā eļļa) Jums palīdzēs ilgtermiņā tieši mentāli? Vienkāršāk sakot, lietojot ikdienā šo ēterisko eļļu, Jums viennozīmīgi būs labāka pašsajūta, jeb garastāvoklis, kā arī labāka spēja koncentrēties noteiktajai lietai. Šeit jāpiemin, ka viens no vislabākajiem līdzekļiem šajā jomā ir Lavandas ēteriskā eļļa. 

Bet tagad atgriežamies nedaudz pirmsākumos - ēteriskās eļļas pasaulē ir jau atrodamas tūkstošiem gadus pirms mūsu ēras, kad pirmais zināmais destilācijas aparāts tika ieviests Senajā Divupē (Irākā) 3500 gadus pirms mūsu ēras, kad Senie ēģiptieši ļoti bieži šīs ēteriskās eļļas izmantoja ievainojumu dziedēšanai, kā arī tā laika kosmētikai! 

Toties 3000 gadus pirms mūsu ēras, tā laika slavenais un mīlētais Ķīnas valdnieks Šen Nungs sarakstīja grāmatu, kur bija aprakstīta informācija par vairāk nekā 300 botāniskajiem materiāliem un to izmantošanu, kur noteikti tika radīti arī pamati vienai no mūsu produkcijas eļļām - Eikalipta ēteriskajai eļļai. Jau mazliet tuvākā vēsturē skatoties, jāpiemin slavenais Persijas ārsts Avicenna (Abū Alī Sīnā īstajā vārdā), kurš laika posmā no 10. gadsimta beigām līdz 11. gadsimta sākumam, izmantojot tvaika destilāciju, ražoja ziedu ēteriskās eļļas, piemēram, rožu esenci, radot pamatu aromaterapija, kura pat tagad tiek pielietota. Kamēr jaunākā laika vēsturē jāpiemin tādi franču uzvārdi, kā Dr. Renē Moriss Gatefosse (20. gs sākums) un Dr. Žans Klods Laprazs (20. gs beigas), kuri bija pionieri - pētot, rakstot grāmatas un veidojot publikācijas par ēteriskās eļļas atklājumiem, viens no tiem atklājumiem bija ēteriskā eļļa ar citronu. Vēstures beigas ir saskatāmas 1985. Gadā, kad amerikāņu pētnieks Gerijs Jangs izveidoja savu ‘’Young Living’’ uzņēmumu, kas darbojas tikai ar ēteriskajām eļļām!

Tagad nedaudz iepazīstot Jūs par šo ēterisko eļļu vēsturi, izveidi un procesu, gribas Jums paprasīt jautājumu! Kaut gan mēs dievinam relaksējošas burbuļu vannas, sejas procedūras... Jums tomēr dažreiz vienkārši nepietiek laika, lai parūpētos par sevi kārtīgī? Ja atbilde ir jā, tad ieskatoties mūsu ēteriskās eļļu piedāvājumā (https://homesweethome.lv/collections/eteriskas-ellas), Jūs varat iepazīties ar visu mūsu produktu klāstu un iegādāties savu burciņu, kas jums atļaus parūpeties par savu skaistumu jebkurā vietā, jebkurā laikā! Bet pats galvenais, mūsdienās ir zināmas apmēram 200 dažādas ēteriskās eļļas ar ārstnieciskām īpašībām un bez blakusparādībām. Ēterisko eļļu ķīmiskais sastāvs ir ļoti sarežģīts. Tajos var būt no 120 līdz 500 dažādu organisko vielu un to savienojumu. Tāpēc praktiski nav iespējams ēteriskās eļļas mākslīgi radīt (nokopēt) un tādām eļļām nebūs ārstniecisko īpašību! Ēteriskās eļļas ir ļoti noderīgas cilvēkiem, gan uzlabojot ādu, gan, lai veicinātu pašsajūtu. Tādēļ mēs iesakam Jums uzzināt vairāk par šo lietu, kā arī iegādāties un izmantot šādas eļļas savā ikdienā, jo veselībai un tieši mentālajai veselībai, ir ļoti daudz labu veidu kā šīs maģiskās augu essences šķidrums Jums palīdzēs!

добавить комментарий

Обратите внимание, что комментарии должны быть одобрены перед публикацией.