This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Saldiem sapņiem ik nakti – 5 labākās naktslampiņas bērniem

Katrs vecāks zina – veselīgam miegam ir būtiska nozīme bērnu garīgajā un fiziskajā attīstībā. Taču nereti maziem bērniem un līdz ar to arī pašiem vecākiem gulētiešanas laiks mēdz būt ļoti trauksmains, jo tipiska daudzu mazuļu fobija ir bailes no tumsas, precīzāk – no tā, kas viņuprāt tajā var slēpties. Pirmsskolas vecuma bērniem ir ļoti izteikta fantāzija un iztēle – tiklīdz istabu ieskauj tumsa, tādas lietas kā, piemēram, aizkari, skapis, krēsls un citi priekšmeti var radīt biedējošas ēnas uz sienām, un ir dabiski, ka bērns sāk iztēloties dažādus briesmoņus, kas uzglūn viņam tumsā. 

Vecāki var palīdzēt savai atvasei iespējami mierīgāk pārdzīvot šīs bailes ar pavisam vienkāršu risinājumu – naktslampiņu. Tā būs neaizstājams elements katrā maza bērna istabā gan no drošības, gan bērna emocionālā līdzsvara aspekta. Naktslampiņa radīs maigu un nomierinošu apgaismojumu, kas palīdzēs mazulim justies drošāk un līdz ar to arī ātrāk iemigt, jo tiks likvidēts viņa galvenais baiļu cēlonis – tumsa. 

Arī vecākiem bērniem naktslampiņa būs noderīga, palīdzot orientēties telpā, kad naktī sagribēsies, piemēram, padzerties vai apmeklēt labierīcības. Savukārt vecākiem naktslampiņa kļūs par ērtu palīgu, lai naktī pabarotu zīdaini, nomainītu autiņus, pirms miega palasītu viņam pasaku u. tml., kā arī ļaus izbaudīt naktsmieru, jo pie nomierinošā apgaismojuma bērns naktīs modīsies retāk.

Ko ņemt vērā, izvēloties naktslampiņu bērnam?

Drošība

Pats galvenais kritērijs, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties nakts gaismekli bērnam, ir drošība. Naktslampiņai jābūt izgatavotai no ekoloģiski tīra materiāla, kas neuzkarst no spuldzes un nerada apdegumu risku. Lampiņas konstrukcijai jābūt maksimāli pārdomātai – tā nedrīkst saturēt nekādus sīkus elementus, ko bērns var atvienot un norīt, formai jābūt noapaļotai, bez asiem stūriem un malām, lai bērns nejauši nesavainotos, kā arī lampai jābūt vieglai, izturīgai pret kritieniem un ar stabilu pamatni.

Bērnistabai noteikti nebūs piemērots gaismeklis ar luminiscences spuldzi vai kvēlspuldzi. Optimāla un populāra bērnistabas nakts gaismekļa  izvēle ir bezvadu LED naktslampiņa vai projektors, kas darbojas ar baterijām vai uzlādējamu akumulatoru. LED lampiņas ir ilgmūžīgas, bērnam pilnībā drošas un redzei nekaitīgas, kā arī neuzkarst pēc ilgākas darbības – tās var darboties pat visu nakti un vienlaikus ir ļoti ekonomiskas. Tāpat LED naktslampiņu bērns var droši ņemt rokās. LED naktslampiņām ir arī paaugstināts aizsardzības līmenis, lai bērns nevar piekļūt gaismekļa iekšējiem elementiem – mazā rīcībā ir tikai ieslēgšanas/izslēgšanas poga un/vai skāriena sensori.

Gaismas kontrole

Naktslampiņas izstarotajai gaismai jābūt pieklusinātai un vienmērīgi izkliedētai, lai tieša gaismas plūsma neapžilbinātu un nekairinātu bērna acis, bet gan radītu nomierinošu noskaņu istabā un veicinātu mazā iemigšanu. Ideāli, ja gaismu iespējams dimmēt jeb regulēt tās intensitāti pēc vajadzības. Savukārt apgaismojuma krāsu maiņas funkcija ļaus radīt istabā dažādas noskaņas, taču jāņem vērā, ka gaismai jābūt siltos un patīkamos toņos, lai veicinātu komfortablu miegu un nekairinātu acis.

Dizains

Vēl lielāku nomierinošo efektu var panākt, izvēloties gaismekli kāda dzīvnieka, rotaļlietas, multfilmu varoņa vai pasaku tēla veidolā – šāda naktslampiņa ne tikai nomierinās ar savu maigo gaismu, bet arī kļūs par sava veida sargu bērnam, aizdzenot viņa bailes un sargājot miegu. 

5 labākās naktslampiņas bērniem

Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar pieciem populāriem nakts gaismekļiem, starp kuriem kas piemērots atradīsies kā zīdaiņiem, tā lielākiem bērniem. Šie gaismekļi nodrošinās mierīgu atmosfēru bērnistabā, palīdzēs noskaņoties miegam, kalpos kā jauka rotaļlieta, kā arī piešķirs odziņu bērna istabas interjeram.

LED nakts lampiņa „Dinozaurs”

Jūsu mazā uzmanību noteikti piesaistīs jaukais Zemes iemītnieks dinozaurs! Tas var mirdzēt vairākos siltos un patīkamos toņos, kas nomierinoši iedarbosies uz bērna prātu un noskaņos viņu naktsmieram. Ar baterijām darbināma naktslampiņa „Dinozaurs” kļūs par bērna labāko draugu un iztēles veicinātāju. Gan izslēgtā, gan ieslēgtā veidā ar to var droši rotaļāties, jo naktslampiņa izgatavota no videi draudzīga, netoksiska materiāla vinila, kas ir patīkams pieskārienam. Ir padomāts arī par lampiņas dizainu – nekādu asu malu, izcēlumu un stūru, tikai noapaļotas un gludas formas! Pateicoties LED spuldzei, lampiņa neuzkarst, tāpēc, pat būdama ieslēgta ilgāku laiku, tā nerada itin nekādus apdeguma riskus bērna maigajām rociņām. Tāpat to droši var atstāt bērna gultiņā vai uz naktsskapīša ieslēgtu visu nakti, kas palīdzēs mazajam izgulēties mierīgā atmosfērā, nebaidoties no tumsas. Maigā LED gaisma ir absolūti droša arī bērna acīm.

"Dinozaurs" - LED Nakts Lampiņa

Dinozaurs ir universāla dāvana, ar ko iepriecināt jūsu bērnu – to var izmantot gan kā naktslampiņu, gan kā rotaļlietu un vienkārši jauku bērnistabas dekorāciju.

16 krāsu Mēness lampa

Gan mazāku, gan lielāku bērnu istabā omulīgu un siltu noskaņu ienesīs 16 krāsu Mēness lampa. Katrs naktslampiņas gaismas tonis dāvās maigu gaismu un nomierinošu mēness apmirdzētas nakts sajūtu.

Mēness lampa izgatavota ar inovatīvu trīsdimensiju jeb 3D printeri no polilaktīda jeb polipienskābes (PLA) –  ekoloģiski tīra, izturīga un augstas kvalitātes materiāla, kas ir ideāli piemērots 3D drukai un padara lampu droši izmantojami bērnistabās. Mēness lampa veidota pēc NASA satelīta attēliem 26 stundu laikā, nodrošinot to, lai katrs krāteris uz tās virsmas būtu identisks īstajam Zemes pavadonim – Mēnesim! Turklāt maigais un nomierinošais mirdzums piešķir Mēness lampai vēl realistiskāku efektu. Pašam savs Mēness – tas noteikti sajūsminās ikvienu bērnu! 

16 Krāsu Mēness Lampa

Mēness lampa ir ne tikai lielisks papildinājums bērnistabas interjerā. Tā ir pielietojama arī praktiski – patīkamā gaisma aizdzīs bailes no tumsas un nomierinās mazu bērnu, palīdzot iemigt un uzlabojot viņa miega kvalitāti. Tikai pēc trīs stundu USB uzlādes lampa var darboties līdz pat 16 stundām, tāpēc to var atstāt ieslēgtu visu nakti, lai pamostoties bērns nenobīstas no tumsas un spēj orientēties telpā. Mēness lampa darbojas ar LED spuldzi, tāpēc tās virsma neuzkarsīs pat pēc vairākām stundām. Lampas intensitāte ir regulējama ar sensoru palīdzību – viegli noglāstot lampas virsmu, iespējams ērti izvēlēties kādu no 16 krāsām, pieciem darbības stiliem un pieciem gaismas intensitātes līmeņiem atbilstoši noskaņojumam un vajadzībām. Tā noderēs gan pieklusinātas gaismas radīšanai telpā, lai noskaņotos miegam, gan lasīšanai un citām nodarbēm vakara stundās. Tāpat Mēness lampas darbību var kontrolēt ar pults palīdzību. 

Mēness lampa kļūs par ideālu dāvanu ne tikai bērnam, bet arī pieaugušajam, un ikvienam, kam patīk pafantazēt, jo tā ļauj pietuvināt tik tālu no mums esošo kosmosu! Ne velti šis gaismeklis ir ieguvis virkni pozitīvu atsauksmju no pircējiem un iemantojis milzīgu popularitāti visā pasaulē.

Zvaigžņu LED projektors

Mēs nezinām nevienu, kuru neapburtu zvaigžņotu debesu mirdzums! Tāpēc šī naktslampiņa – zvaigžņu LED projektors – noteikti patiks ne tikai bērniem. Esam pārliecināti, ka arī vecāki vēlēsies šo unikālo gaismekli savā guļamistabā vai viesistabā. Zvaigžņu LED projektors kļūs ne tikai par lielisku gaismas avotu un pavadoni tumsā, bet arī radīs neatkārtojamu un romantisku zvaigžņotas debess atmosfēru tieši mājās. Ar to var izrotāt ne tikai bērnistabu, viesistabu un guļamistabu, bet pat vannasistabu, dāvājot bērnam vai sev aizraujošu vannošanās pieredzi! Pielietojums ir tik plašs, cik vien plaša ir jūsu fantāzija!

Zvaigžņu LED Projektors

Zvaigžņu LED projektoram ir LED un STAR stilu pogas, kas efektīgi izgaismos sienas un griestus. Projektors var darboties gan ar barošanas adapteri gan ar baterijām. Ierīce ir pavisam kompakta – tikai 11 x 12 centimetri, bet efekts – satriecošs, jo acumirklī izmaina telpas izskatu līdz nepazīšanai!

Pasaku gaismas koks

Maģisks, elegants un graciozs – tā īsumā var raksturot Pasaku gaismas koku. Šis gaismeklis ar savu silto mirdzumu un graciozajām formām spēj acumirklī apburt un ienest maģiju telpā. Pasaku gaismas koks ir ideāli piemērots, lai padarītu kāda mīļa cilvēka – gan bērna, gan pieaugušā – garastāvokli gaišāku un liktu smaidīt!

Pasaku gaismas koks darbojas gan ar USB vadu, gan baterijām un ir ieslēdzams ar skārienjutīgas pogas palīdzību. LED spuldzītes izstaro silti baltu gaismu, radot telpā romantisku un sapņainu atmosfēru, līdz ar to Pasaku gaismas koks ir perfekti piemērots, lai noskaņotos miegam. Novietots drošā attālumā, tas kalpos kā pasakains nakts gaismeklis arī maza bērna istabā, aizdzenot prom bailes no tumsas, atmodinot iztēli un atnesot viņam skaistus sapņus. 

Pasaku Gaismas Koks

Ziemassvētku LED lampiņas

Lai arī šī gaismekļa nosaukumā minēti Ziemassvētki, tas ir izmantojamas visu cauru gadu. 10 metrus garā LED lampiņu virtene ļaus ik dienu mainīt noskaņu bērna istabā. Ar tām var rotāt gan sienas, gan griestus, gan aizkarus un pat pielietot dažādu radošu ideju īstenošanā, piemēram, izveidojot bērnistabā vigvamu un to izgaismojot ar LED lampiņām, vai arī izveidojot akcenta sienu ar foto kolāžu, kas ierāmēta ar lampiņu virteni. Iespēja saslēgt LED virteni ar vairākām, kā arī astoņi dažādi gaismas režīmi ļaus vaļu radošai izdomai un iederēsies jebkurā interjerā, radot svētku sajūtu ik dienu! Lampiņas ir drošas bērnistabai, jo neuzkarst, kā arī ir ekonomiskas, turklāt to izstarotais silti baltais tonis dāvās arī nomierinošu efektu, kas jo īpaši svarīgi ir ātrākai iemigšanai un kvalitatīvam miegam.

Ienesiet bērna istabā patīkamu auru ar kādu no šīm naktslampiņām un izbaudiet harmoniskus ģimenes vakarus mierīgā un sapņainā gaisotnē!

Pievienot komentāru

Please note, comments must be approved before they are published