This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Ko uzdāvināt bērnam svētkos?

Vai tas būtu maģiskais Ziemassvētku un gadu mijas laiks, kas tuvojas straujiem soļiem, dzimšanas diena vai jebkuri citi svētki – tā ir lieliska izdevība vēlreiz izrādīt saviem bērniem, cik ļoti jūs viņus mīlat. Turklāt šis bija grūts gads mums visiem, arī mazākajiem, tāpēc vēl jo vairāk svarīgi ir iepriecināt savas atvases ar kādu ļoti īpašu dāvanu, kas sasildīs viņu sirdis un dāvās viņiem skaistas atmiņas un priekpilnus mirkļus. 

8 dāvanu idejas, par ko bērni būs sajūsmā

Katrs vecāks zina – bērniem ļoti patīk saņemt dāvanas un to brīdi viņi gaida ar nepacietību, tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši idejas ar populārām un oriģinālām dāvanām, kas neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu. Esam pārliecināti – uzdāvinot kādu no šīm lietām, jūs noteikti nekļūdīsieties un dāvāsiet bērnam prieku un sajūsmu. Ieguvēji būsiet arī jūs paši, jo – nekas tā nesasilda vecāku sirdis kā bērnu prieka saucieni un laimē mirdzošās acis!

Mēness vai Zemes lampa, kas iemirdzas 16 krāsās

Pārsteidzoši reālistiskā 16 dažādu krāsu Zemes lampa vai Mēness lampa ienesīs kosmisku noskaņu jūsu bērna istabā un nomierinās ar savu galaktisko mirdzumu. Tā ir unikāla dāvana, kas vakaros liks sajust Zemes vai kosmosa mieru un piešķirs telpai īpaši mājīgu, romantisku un relaksējošu atmosfēru. Šāda oriģināla lampa ne vien raisīs apbrīnu jūsu bērnā, bet arī būs praktiski izmantojama ikdienā!

Zemes lampa un Mēness lampa radītas, izmantojot pasaules klases 3D drukas tehnoloģiju – to virsma ir autentiska NASA satelīta attēliem, identiski atveidojot Zemes vai Mēness reljefu, tāpēc šī dāvana kalpos ne tikai patīkamas un mierpilnas noskaņas radīšanai, bet arī būs izglītojošs elements bērna istabā. Pateicoties plašajai krāsu izvēlei, pieciem dažādiem darbības stiliem un iespējai regulēt spilgtumu piecos līmeņos, Zemes vai Mēness lampa veicinās jūsu bērna fantāziju, ļaujot sajusties savā istabā kā kosmosā vai pasaku valstībā. 16 dažādas krāsas – 16 dažādas noskaņas, kas dos vaļu fantāzijas lidojumam!

Bezvadu Zemes lampa un Mēness lampa spēj darboties līdz pat 16 stundām un ir aprīkotas gan ar skārienjutību, gan attālinātās vadības iespēju, kas ļauj izvēlēties zilu, zaļu, dzeltenu, sarkanu, rozā vai kādu citu no 16 iespējamām krāsām, kā arī regulēt spilgtumu atkarībā no vēlmēm – spilgtākā pakāpe ļaus redzēt apkārtni un droši pārvietoties nakts stundās, savukārt ne tik spilgtā nomierinās, palīdzot iemigt. 

Zemes lampa vai Mēness lampa īpaši patiks mazajiem, kam ir grūtības palikt vieniem un aizmigt pilnīgā tumsā – pateicoties pieklusinātai gaismai kādā no bērna mīļākajiem toņiem, mazais sajutīsies drošāk un došanās gulēt būs krietni patīkamāka, bet iemigšana – ātrāka. Ja mazais baidās no tumsas, lampu var pārliecinoši atstāt darboties visu nakti! Zemes vai Mēness lampa būs lieliska dāvana arī vecākiem bērniem – pateicoties koka statīvam, tā kļūs par moderna dizaina aksesuāru viņa istabā.

Ziemassvētku dāvanas bērniem - Home Sweet Home

LED nakts lampiņa „Dinozaurs”

Vai vēlaties savam bērnam universālu dāvanu, kas raisīs bērnā interesi, būs praktiski pielietojama un turklāt lieliski papildinās viņa istabas interjeru? Ieprieciniet savu atvasi ar bezvadu nakts lampiņu dinozaura veidolā! Tas vienlaikus kalpos kā piemīlīga bērnistabas dekorācija, rotaļlieta un kā nakts gaismeklis, kas padarīs bērna gulētiešanu aizraujošāku, veicinot viņa iztēli pirms miega, lai ļautos krāsainiem un piedzīvojumiem bagātiem sapņiem! Dienā nakts lampiņa „Dinozaurs” priecēs bērnu ar savu jauko izskatu un būs lielisks rotaļu sabiedrotais, savukārt naktī mazajam būs patīkami un droši ar to iemigt, pateicoties tā izstarotajai maigajai gaismai, kas regulējama dažādās krāsās. Nesatraucieties – LED nakts lampiņa „Dinozaurs” ir bērniem pilnībā droša un nekaitīga, tāpēc tā būs fantastiska dāvana jūsu atvasei!

LED nakts lampiņa „Spīdošais spociņš”

LED nakts lampiņa „Spīdošais spociņš” ir oriģināla dāvana bērniem, kas baidās doties gulēt tumsā. Lampiņa ienesīs istabā siltu un maigu gaismu, palīdzot jūsu bērnam mierīgi aizmigt patīkamā atmosfērā. Lampiņas gaisma regulējama dažādās krāsās, ļaujot bērnam izvēlēties sev tīkamāko noskaņu istabā. „Spīdošo spociņu” bērns droši varēs ņemt līdzi gultā – LED nakts lampiņai nav asu elementu, tā darbojas ar baterijām un it nemaz neuzkarst. Tāpat LED nakts lampiņa spociņa formā kļūs jūsu bērnam par jauku kompanjonu, ar ko rotaļāties pa dienu, tādējādi attīstot bērna fantāziju!

LED nakts lampiņa „Vienradzis”

Vienradzis ir ļoti populārs tēls, ko kā pasaku, multfilmu varoni un kā rotaļlietu iemīļojuši daudzi bērni, tāpēc tā būs ļoti jauka dāvana, kas noteikti neatstās vienaldzīgu arī jūsu mazuli un kļūs par viņa labāko draugu! LED nakts lampiņa „Vienradzis” atvieglos jūsu bērna iemigšanu, kliedējot nakts bailes un atnesot saldus sapņus. „Vienradzis” ieslēgtā veidā izstaro maigu un bērna redzei draudzīgu gaismu, kas turklāt ir regulējama dažādās krāsās, tādējādi tas ir ideāli piemērots nakts gaismeklis komfortablai iemigšanai. LED nakts lampiņa „Vienradzis” neuzkarst, tāpēc varat neraizēties, kad bērns to turēs rokās vai vēlēsies ar to kopā aizmigt savā gultā. Tāpat tas perfekti iederēsies jūsu bērna istabas interjerā kā dekora elements, kā arī ir pilnībā droši izmantojams rotaļās.

Lavas LED lampa

Uzdāviniet bērnam iespēju izbaudīt maģisko un apburošo gaismas spēli, ko sniedz inovatīvā dekoratīvā lavas LED lampa! Tā ne vien ienesīs telpā omulīgu, harmonisku un sapņainu noskaņu, bet arī apburs un nomierinās ar lavas plūsmu, kas lēni pārvietojas augšup un lejup. Lavas LED lampa kalpos ne tikai kā nakts apgaismojums un elements noskaņas radīšanai, bet arī sniegs patiesi līdzsvarojošu un meditatīvu iedarbību, palīdzot atslābināt prātu, piemēram, pēc mācībām, mazināt nogurumu un vieglāk iemigt. Šāda veida lampa nekad nezaudēs savu popularitāti un ar savu neatvairāmo dizainu un vizuālo efektu būs burvīgs papildinājums bērna istabas intejerā jebkurā vecumā.

Ziemassvētku dāvanu idejas - Home Sweet Home

Zvaigžņu LED projektors

Ja meklējat savam bērnam neparastu dāvanu, kas raisīs nebeidzamu sajūsmu, pārvērtiet viņa istabu par zvaigžņotām debesīm! Šī unikālā ierīce, projicējot uz sienām un griestiem tūkstošiem zvaigžņu, ļaus jūsu bērnam ik vakaru lūkoties zvaigznēs turpat, savā guļamistabā – ērti ieritinoties zem silta pleda krēslā vai guļot savā gultā un nododoties sapņošanai. Esiet radoši – mazākajiem bērniem varat kopīgi uzmeistarot istabā telti vai vigvamu, tādējādi sniedzot iespēju mazajam iztēloties, kā tas ir – gulēt zem zvaigžņotām debesīm, kas pieder tikai viņam vienam! Savukārt pusaudžiem zvaigžņu LED projektors noderēs kā stilīga dekorācija, rīkojot draugu ballītes. 

Zvaigžņu LED projektors ir pavisam kompakta ierīce, taču tā spēj kardināli izmainīt un atdzīvināt jebkuru telpu – ieslēdzot projektoru, istabu acumirklī piepildīs maģisks zvaigžņu mirdzums, kas apburs ar neparastu noskaņu ikvienu. Par šādu dāvanu sajūsmā būs ne tikai bērni, bet arī pieaugušie! Tā būs nekļūdīga izvēle jebkuros svētkos un jebkurā vecumā!

Krāsainas aizkaru LED lampiņas

Ar pārliecību varam teikt – ikviens bērns novērtēs šādu dāvanu! Svētku un siltuma sajūtu bērna istabā var uzburt ne tikai Ziemassvētkos, bet arī jebkurā citā dienā, kad vien viņš to vēlas, jo gaismiņu mirdzums lieliski uzlabo noskaņojumu un dāvā miera sajūtu. Krāsainas aizkaru LED lampiņas ir universāla dāvana – ar tām var izrotāt ne tikai aizkarus, bet arī istabas sienas, mājas ārieni, terasi, kā arī izmantot iekštelpu zonēšanai. Tāpat tās var kalpot kā skaists pamats, ko papildināt ar bērna mīļākajām fotogrāfijām – jebkurā gadījumā efekts būs satriecošs! Turklāt tās ir ūdensizturīgas, tāpēc nav jābaidās izmantot tās arī āra apstākļos. Aizkaru LED lampiņas ir absolūti drošas – izstarojot gaismu, tās neuzkarst, arī elektrības patēriņš ir minimāls.

LED lampiņas var darboties astoņos dažādos stilos un ir kontrolējamas ar pulti, ļaujot attālināti mainīt lampiņu mirdzēšanas stilu, kombinācijas, frekvenci, ātrumu un citas iespējas. Tās ir vienkārši piestiprināmas pie aizkariem, pateicoties speciālai savienojuma vietai, un viegli izmantojamas, pateicoties USB savienojumam, ko var pieslēgt gan pie iecienītākās viedierīces, gan ar adapteri pie elektrības. Krāsaino LED lampiņu virtenes ir trīs metrus platas un trīs metrus garas, līdz ar to tās perfekti derēs arī lielākām telpām, piešķirot tām izsmalcinātu un sapņainu atmosfēru.

Uzdāviniet bērniem kādu no šīm mirdzošajām dāvanām un būsiet pārsteigti, cik pozitīvi tās iedarbojas uz viņu un arī jūsu noskaņojumu, pilnībā mainot atmosfēru visapkārt un piešķirot tai īpašu burvību!

Pievienot komentāru

Please note, comments must be approved before they are published