This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Kā izvēlēties apgaismojumu interjeram?

Noderīgi padomi, novērojumi un praktiskā pieredze.

Raksts ir piepildīts ar gaismu un mīlestību, patīkamu lasīšanu.

Apgaismojums ir ļoti svarīgs. Tas ir tikpat svarīgi kā labi noregulēta ūdens un elektrības piegāde jūsu mājā.
Bet, ja izlaist tehniskos jautājumus, padomājiet par to, cik lielu lomu apgaismojums spēlē jūsu interjerā!
Gaisma var atdzesēt telpu un padarīt to līdzīgu laboratorijai vai operāciju zālei, it īpaši, ja interjerā dominē gaišas krāsas. Un, ja jūs padarīsit gaismu nedaudz maigāku, dzeltenāku, mākslīgā saule sniegs jums labu garastāvokli un pozitīvu attieksmi.

Gaisma sniegs noskaņu jūsu dienai, īpašu atmosfēru, kas paredzēta tikšanās ar draugiem vai romantisku vakaru vienatnē ar tuviniekiem un radiniekiem (vai ar tiem, kas par viņiem nākotnē kļūs).

Izmantojot pareizo lampu, bērna telpa iegūs pavisam citu noskaņu. Bērnam patiks tajā aizmigt, viņš pirms gulēšanas neraudās, viņu interesēs lampa ar interesantu dizainu, viņa spēs viņu izprovocēt lielākā fantāzijas plūsmā un palīdzēt viņam saglabāt mieru, nebūt nervozām un neuztraucieties.
Maiga gaisma - vienmēr un, pirmkārt, labvēlīgi ietekmē smadzeņu šūnas.

Pusaudži novērtēs lampas ar interesantu un neparastu dizainu. Mēness, planētas, kosmosa tēma - tā ir gan modē, gan oriģinālā!

Ja jūs strādājat no mājās, “urban” stila apgaismojums ir ideāls un jūsu, vai jūsu vīra “mājas birojs” radīs interesantu akcentu. Vai arī savā darba vietā ofisā – specifiska lampa rosinās jūs uz jaunām interesantām domām un dažādos jūsu ikdienu.

Dodieties izvēlēties lampu HomeSweetHome tiešsaistes veikalā (www.homesweethome.lv) - lielā izvēlē ne tikai oriģinālos modeļus, bet arī ļoti lakoniskas, romantiskas formas un veidus. Jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev tīkamu.

Mēs piedāvājam divas mūsu klientu iemīļotākās lampas, kas jums noteikti patiks: 

LAVAS LED LAMPA

Inovatīva un dekoratīva galda lampa, kas rada ļoti īpašu, mājīgu un romantisku atmosfēru.
Lieliski piemērota bērnu istabai, guļamistabai. Lampas pildījuma maigās krāsas - mierīgiem pieaugušajiem vai aktīviem mazuļiem.

16 KRĀSU MĒNESS LAMPA

Mēness - Lampa tika ražota, izmantojot novatorisku 3D drukāšanas tehnoloģiju, kas lieliski simulē mūsu satelītu. Vizuāli raupja struktūra, katrs krāteris atbilst reālajam.
Ja sapņojat aizmigt zem spoža, kvēlojoša mēnešā, šī lampa jums dos šo iespēju.
Lieliski piemērots pusaudžiem, jauniem cilvēkiem. Tiem, kas daudz fantazē, vizualizē, iztēlo! Tiem, kas ir moderni un entuziastiski. Kosmosa stils ir šīs sezonas tendence! Lampa ļauj izvēlēties vienu no 16 kosmiskām apgaismojuma krāsām.
Vai jūs varētu atrast kaut ko labāku? 😊 Lielisks noskaņojums un prieks par pirkumu - garantēts!

Pievienot komentāru

Please note, comments must be approved before they are published